Sparekurven
Tilbud nær Ballerup · skift sted

Rema 1000 tilbud i Ballerup

Alle 258 tilbud hos Rema 1000 denne uge og 29 butikker i Ballerup, nærmeste 1,2 km, med åbningstider. Opdateret hver time.

258
tilbud
9
kategorier
29
butikker
1,2 km
til nærmeste

Drikkevarer

Nornir vand med brus eller REMA 1000 kildevand
4,00 kr pr. liter
Gælder til lørdag
Nyt i denne uge
2 kr
Illustration: grønt
Coca-Cola, Fanta, Tuborg Squash eller Schweppes
6,67 kr pr. liter
Gælder til lørdag
Prisen faldt 5 kr
10 kr
Illustration: sodavand
Pepsi Max eller Faxe Kondi
8,00 kr pr. liter
Gælder til lørdag
12 kr
Illustration: sodavand
Coca-Cola eller Fanta
9,09 kr pr. liter
Gælder til lørdag
3 kr
Illustration: øl og vin
Ragnatela Italiensk rød- eller hvidvin, 75 cl
52,00 kr pr. liter
Gælder til lørdag
Nyt i denne uge
39 kr
Illustration: øl og vin
Cali Coast USA Rød-, hvid- eller rosévin, 75 cl
60,00 kr pr. liter
Gælder til lørdag
Nyt i denne uge
45 kr
Illustration: øl og vin
Freixenet Legero Mousserende alkoholfri vin
60,00 kr pr. liter
Gælder til lørdag
Nyt i denne uge
45 kr
Illustration: øl og vin
Grande Alberone Italiensk rød- eller hvidvin, 75 cl
73,33 kr pr. liter
Gælder til lørdag
Nyt i denne uge
55 kr
Illustration: øl og vin
Sant Thias Østrigsk rød- eller hvidvin, 75 cl
73,33 kr pr. liter
Gælder til lørdag
Nyt i denne uge
55 kr
Illustration: øl og vin
Celebrities Spansk rød- eller hvidvin, 75 cl
86,67 kr pr. liter
Gælder til lørdag
Nyt i denne uge
65 kr
Illustration: grønt
REMA 1000 smoothie eller majssnacks
55,56 kr pr. kg
Gælder til lørdag
Nyt i denne uge
5 kr
Illustration: fisk
REMA 1000 Tun i olie eller vand
64,37 kr pr. kg
Gælder til lørdag
Nyt i denne uge
28 kr

Rema 1000s 29 butikker i Ballerup

Rema 1000 Ballerup, HedeparkenHedeparken 9A, 2750 BallerupÅben til 211,2 kmRema 1000 Ballerup, SkovvejSkovvej 21, 2750 BallerupÅben til 211,3 kmRema 1000 Ballerup, GrantoftenGrantoftestræde 6, 2750 BallerupÅben til 211,5 kmRema 1000 SkovlundeSkovlunde Byvej 29, 2740 SkovlundeÅben til 212,6 kmRema 1000 Herlev, HjortespringDildhaven 55, 2730 HerlevÅben til 21:453,8 kmRema 1000 Værløse, JonstrupJonstrupvangvej 149, Jonstrup, 3500 VærløseÅben til 214 kmRema 1000 Værløse, HareskovbyGammel Hareskovvej 231, 3500 VærløseÅben til 214,7 kmRema 1000 Rødovre, Slotsherrens VængeSlotsherrens Vænge 3B, 2610 RødovreÅben til 21:456,4 kmRema 1000 Søborg, GyngemosenGyngemose Parkvej 78, 2860 SøborgÅben til 21:456,8 kmRema 1000 Glostrup, SportsvejSportsvej 2, 2600 GlostrupÅben til 21:456,8 kmRema 1000 Glostrup, HovedvejenHovedvejen 140, 2600 GlostrupÅben til 21:457 kmRema 1000 Rødovre, KaffevejKaffevej 1, 2610 RødovreÅben til 21:457 kmRema 1000 Lyngby, Gl. MosevejGammelmosevej 261, 2800 LyngbyÅben til 227,4 kmRema 1000 Brønshøj, FrederikssundsvejFrederikssundsvej 256, 2700 BrønshøjÅben til 21:457,4 kmRema 1000 Glostrup, ØstbrovejØstbrovej 12, 2600 GlostrupÅben til 21:457,6 kmRema 1000 AlbertslundEgelundsvej 5 A, 2620 AlbertslundÅben til 21:457,7 kmRema 1000 Lyngby, Stengårds AlléStengårds Allé 118, 2800 LyngbyÅben til 21:457,9 kmRema 1000 Brøndby, TurpinssvingetTurpinssvinget 5, 2605 BrøndbyÅben til 21:458 kmRema 1000 Brøndby Øster, Nygårds PladsNygårds Plads 1a, 2605 Brøndby ØsterÅben til 21:458,1 kmRema 1000 Vanløse, JyllingevejJyllingevej 66-68, 2720 VanløseÅben til 21:458,1 kmRema 1000 Rødovre, RoskildevejRoskildevej 310, 2610 RødovreÅben til 21:458,4 kmRema 1000 Brønshøj, BellahøjFrederikssundsvej 131, 2700 BrønshøjÅben til 21:459 kmRema 1000 VeksøKirkebakken 13-15, 3670 VeksøÅben til 219,1 kmRema 1000 Farum, Farum HovedgadeFarum Hovedgade 50 A, 3520 FarumÅben til 219,3 kmRema 1000 Brøndby, VallensbækvejVallensbækvej 4, 2605 BrøndbyÅben til 21:459,5 kmRema 1000 Dyssegård, Søborg HovedgadeSøborg Hovedgade 27, 2870 DyssegårdÅben til 21:459,6 kmRema 1000 Vanløse, GodthåbsvejGodthåbsvej 225, 2720 VanløseÅben til 21:459,6 kmRema 1000 Hvidovre, GrønnebroKløverprisvej 2, 2650 HvidovreÅben til 21:459,6 kmRema 1000 København NV, FrederikssundsvejFrederikssundsvej 84-86, 2400 København NVÅben til 21:4510 km

Mere fra Rema 1000 og Ballerup

Rema 1000 i nabobyerne

Varer med egen side hos Rema 1000