Sparekurven
Tilbud nær Birkerød · skift sted

Netto tilbud i Birkerød

Alle 464 tilbud hos Netto denne uge og 29 butikker i Birkerød, nærmeste 0,4 km, med åbningstider. Opdateret hver time.

464
tilbud
10
kategorier
29
butikker
0,4 km
til nærmeste

Drikkevarer

Illustration: sodavand
Coca-Cola eller Fanta sodavand
7,45 kr pr. liter
Gælder til fredag
Prisen faldt 10 kr
59 kr
Illustration: sodavand
Pepsi Max Lime 1,5L flaske
10,00 kr pr. liter
Normalpris
15 kr
Illustration: sodavand
Pepsi Max Lime 1,5L flaske
10,00 kr pr. liter
Normalpris
15 kr
Illustration: sodavand
Pepsi Max eller Faxe Kondi sodavand
11,24 kr pr. liter
Gælder til fredag
Nyt i denne uge
89 kr
Illustration: grønt
Coca-Cola, Tuborg Squash eller Fanta sodavand
11,33 kr pr. liter
Gælder til fredag
Nyt i denne uge
17 kr
Illustration: sodavand
Pepsi Max Lemon 1,5L flaske
11,33 kr pr. liter
Normalpris
17 kr
Illustration: sodavand
Pepsi Max Lemon 1,5L flaske
11,33 kr pr. liter
Normalpris
17 kr
Illustration: sodavand
Pepsi Max 20-pak flasker (20x33cl)
11,97 kr pr. liter
Normalpris
79 kr
Illustration: sodavand
Pepsi Max 20-pak flasker (20x33cl)
11,97 kr pr. liter
Normalpris
79 kr
Illustration: sodavand
Pepsi Max 1,5L flaske
13,69 kr pr. liter
Normalpris
20,53 kr
Illustration: sodavand
Pepsi Max 1,5L flaske
13,69 kr pr. liter
Normalpris
20,53 kr
Illustration: sodavand
Pepsi Max 24-pak (24x33cl)
13,88 kr pr. liter
Normalpris
109,95 kr
Illustration: sodavand
Pepsi Max 24-pak (24x33cl)
13,88 kr pr. liter
Normalpris
109,95 kr
Illustration: frugt
Rynkeby Rigtig lemonade eller Frugtfrisk juice
15,00 kr pr. liter
Gælder til fredag
Nyt i denne uge
15 kr
Illustration: sodavand
Pepsi Max 33cl dåse
21,97 kr pr. liter
Normalpris
7,25 kr
Illustration: sodavand
Pepsi Max 33cl dåse
21,97 kr pr. liter
Normalpris
7,25 kr
Illustration: sodavand
Pepsi Max 6-pak dåser (6x33cl)
21,97 kr pr. liter
Normalpris
43,50 kr
Illustration: sodavand
Pepsi Max 6-pak dåser (6x33cl)
21,97 kr pr. liter
Normalpris
43,50 kr
Cocio
24,00 kr pr. liter
Gælder til fredag
Nyt i denne uge
6 kr
Illustration: sodavand
Innocent juice eller smoothie
26,67 kr pr. liter
Gælder til fredag
Nyt i denne uge
24 kr
Illustration: sodavand
Monster Energy
28,00 kr pr. liter
Gælder til fredag
14 kr
Illustration: sodavand
Faxe Kondi Booster
32,00 kr pr. liter
Gælder til fredag
16 kr
Illustration: sodavand
Pepsi Max 50cl flaske
36,50 kr pr. liter
Normalpris
18,25 kr
Illustration: sodavand
Pepsi Max 50cl flaske
36,50 kr pr. liter
Normalpris
18,25 kr
Illustration: sodavand
Pepsi Max 33cl flaske
37,12 kr pr. liter
Normalpris
12,25 kr
Illustration: sodavand
Pepsi Max 33cl flaske
37,12 kr pr. liter
Normalpris
12,25 kr
Illustration: sodavand
Pepsi Max Lemon 50cl flaske
37,90 kr pr. liter
Normalpris
18,95 kr
Illustration: sodavand
Pepsi Max Lemon 50cl flaske
37,90 kr pr. liter
Normalpris
18,95 kr
Illustration: sodavand
Pepsi Max Lime 50cl flaske
40,50 kr pr. liter
Normalpris
20,25 kr
Illustration: sodavand
Pepsi Max Lime 50cl flaske
40,50 kr pr. liter
Normalpris
20,25 kr
Illustration: øl og vin
Le Arche Prosecco
70,00 kr pr. liter
Gælder til fredag
Nyt i denne uge
52,50 kr
Semper grød smoothie
83,33 kr pr. kg
Gælder til fredag
Nyt i denne uge
10 kr

Nettos 29 butikker i Birkerød

Netto BirkerødTeglporten 25, 3460 BirkerødÅben til 220,4 kmNetto BistrupVasevej 111-115, 3460 BirkerødÅben til 221,6 kmNetto BlovstrødKongevejen 32, 3450 AllerødÅben til 224,1 kmNetto Farum BytorvFarum Bytorv 1, 3520 FarumÅben til 224,2 kmNetto HolteHolte Stationsvej 14, 2840 HolteÅben til 224,3 kmNetto Akacietorvet FarumAkacietorvet 1, 3520 FarumÅben til 225,6 kmNetto Allerød, StationsvejAllerød Stationsvej 11, 3450 AllerødÅben til 225,6 kmNetto Hovedgaden HørsholmHovedgaden 31, 2970 HørsholmÅben til 226,1 kmNetto AllerødPoppelgården 1, 3450 AllerødÅben til 226,2 kmNetto BredeLystoftevej 52, 2800 Kongens LyngbyÅben til 226,9 kmNetto Alsvej HørsholmAlsvej 2, 2970 HørsholmÅben til 226,9 kmNetto NærumNærum Hovedgade 67, 2850 NærumÅben til 227,3 kmNetto TrørødTrørødvej 54, 2950 VedbækÅben til 227,3 kmNetto Duevej HørsholmDuevej 1, 2970 HørsholmÅben til 227,3 kmNetto Værløse, Kirke VærløsevejKirke Værløsevej 8, 3500 VærløseÅben til 227,5 kmNetto VirumSorgenfri Torv 29, 2830 VirumÅben til 237,5 kmNetto Ådalsparkvej HørsholmÅdalsparkvej 63, 2970 HørsholmÅben til 228,2 kmNetto EremitageparkenEremitageparken 353-357, 2800 Kongens LyngbyÅben til 228,3 kmNetto KokkedalHøjengen 3, 2980 KokkedalÅben til 228,6 kmNetto VedbækVedbæk Stationsvej 5-7, 2950 VedbækÅben til 228,7 kmNetto LyngbyKollegiebakken 7, 2800 Kongens LyngbyÅben til 228,8 kmNetto Bygaden VærløseBygaden 26, 3500 VærløseÅben til 229 kmNetto Engelsborgvej LyngbyEngelsborgvej 76, 2800 Kongens LyngbyÅben til 239,2 kmNetto BagsværdBagsværd Hovedgade 98-106, 2880 BagsværdÅben til 229,2 kmNetto VærebroVærebrovej 72, 2880 BagsværdÅben til 229,3 kmNetto LyngbygårdsvejLyngbygårdsvej 141, 2800 Kongens LyngbyÅben til 229,3 kmNetto LyngeLynge Bytorv 2, 3540 LyngeÅben til 229,4 kmNetto Jernbanepl. LyngbyJernbanepladsen 11, 2800 Kongens LyngbyÅben til 229,5 kmNetto Lyngby HovedgadeGyldendalsvej 4, 2800 Kongens LyngbyÅben til 229,6 km

Mere fra Netto og Birkerød

Netto i nabobyerne

Varer med egen side hos Netto