Sparekurven
Tilbud nær Fredericia · skift sted

Rema 1000 tilbud i Fredericia

Alle 258 tilbud hos Rema 1000 denne uge og 7 butikker i Fredericia, nærmeste 1,5 km, med åbningstider. Opdateret hver time.

258
tilbud
9
kategorier
7
butikker
1,5 km
til nærmeste

Drikkevarer

Nornir vand med brus eller REMA 1000 kildevand
4,00 kr pr. liter
Gælder til lørdag
Nyt i denne uge
2 kr
Illustration: grønt
Coca-Cola, Fanta, Tuborg Squash eller Schweppes
6,67 kr pr. liter
Gælder til lørdag
Prisen faldt 5 kr
10 kr
Illustration: sodavand
Pepsi Max eller Faxe Kondi
8,00 kr pr. liter
Gælder til lørdag
12 kr
Illustration: sodavand
Coca-Cola eller Fanta
9,09 kr pr. liter
Gælder til lørdag
3 kr
Illustration: øl og vin
Ragnatela Italiensk rød- eller hvidvin, 75 cl
52,00 kr pr. liter
Gælder til lørdag
Nyt i denne uge
39 kr
Illustration: øl og vin
Cali Coast USA Rød-, hvid- eller rosévin, 75 cl
60,00 kr pr. liter
Gælder til lørdag
Nyt i denne uge
45 kr
Illustration: øl og vin
Freixenet Legero Mousserende alkoholfri vin
60,00 kr pr. liter
Gælder til lørdag
Nyt i denne uge
45 kr
Illustration: øl og vin
Grande Alberone Italiensk rød- eller hvidvin, 75 cl
73,33 kr pr. liter
Gælder til lørdag
Nyt i denne uge
55 kr
Illustration: øl og vin
Sant Thias Østrigsk rød- eller hvidvin, 75 cl
73,33 kr pr. liter
Gælder til lørdag
Nyt i denne uge
55 kr
Illustration: øl og vin
Celebrities Spansk rød- eller hvidvin, 75 cl
86,67 kr pr. liter
Gælder til lørdag
Nyt i denne uge
65 kr
Illustration: grønt
REMA 1000 smoothie eller majssnacks
55,56 kr pr. kg
Gælder til lørdag
Nyt i denne uge
5 kr
Illustration: fisk
REMA 1000 Tun i olie eller vand
64,37 kr pr. kg
Gælder til lørdag
Nyt i denne uge
28 kr

Rema 1000s 7 butikker i Fredericia

Mere fra Rema 1000 og Fredericia

Rema 1000 i nabobyerne

Varer med egen side hos Rema 1000