Sparekurven
Tilbud nær Rødovre · skift sted

Føtex tilbud i Rødovre

Alle 600 tilbud hos Føtex denne uge og 38 butikker i Rødovre, nærmeste 0,7 km, med åbningstider. Opdateret hver time.

600
tilbud
10
kategorier
38
butikker
0,7 km
til nærmeste

Drikkevarer

Illustration: sodavand
Coca-Cola sodavand
6,67 kr pr. liter
Gælder til torsdag
Prisen faldt 7 kr
10 kr
Illustration: sodavand
Coca-Cola sodavand
6,67 kr pr. liter
Gælder til torsdag
Prisen faldt 7 kr
10 kr
Illustration: sodavand
Coca Cola sodavand
8,71 kr pr. liter
Gælder til torsdag
Prisen steg 4,05 kr
69 kr
Illustration: sodavand
Pepsi Max 24-pak (24x33cl)
9,47 kr pr. liter
Normalpris
75 kr
Illustration: sodavand
Faxe Kondi eller Pepsi Max sodavand
9,47 kr pr. liter
Gælder til torsdag
Prisen faldt 24 kr
75 kr
Illustration: sodavand
Pepsi Max Lime 1,5L flaske
13,69 kr pr. liter
Normalpris
20,53 kr
Illustration: sodavand
Pepsi Max Lime 1,5L flaske
13,69 kr pr. liter
Normalpris
20,53 kr
Illustration: sodavand
Pepsi Max 1,5L flaske
14,33 kr pr. liter
Normalpris
21,50 kr
Illustration: sodavand
Pepsi Max Lemon 1,5L flaske
14,33 kr pr. liter
Normalpris
21,50 kr
Illustration: sodavand
Pepsi Max 20-pak flasker (20x33cl)
16,66 kr pr. liter
Normalpris
109,95 kr
Illustration: sodavand
Pepsi Max 20-pak flasker (20x33cl)
16,66 kr pr. liter
Normalpris
109,95 kr
Illustration: sodavand
Monster Energy
17,25 kr pr. liter
Gælder til torsdag
Nyt i denne uge
69 kr
Illustration: sodavand
God Morgen juice
18,82 kr pr. liter
Gælder til torsdag
Prisen faldt 4 kr
16 kr
Illustration: sodavand
Pepsi Max 6-pak dåser (6x33cl)
21,97 kr pr. liter
Normalpris
43,50 kr
Illustration: sodavand
Pepsi Max 6-pak dåser (6x33cl)
21,97 kr pr. liter
Normalpris
43,50 kr
Illustration: sodavand
Monster Energy
28,00 kr pr. liter
Gælder til torsdag
Prisen steg 2 kr
14 kr
Illustration: sodavand
Pepsi Max Lime 50cl flaske — 2 for 28
28,00 kr pr. liter
Gælder til torsdag
Nyt i denne uge
28 kr
Illustration: sodavand
Pepsi Max 50cl flaske — 2 for 28
28,00 kr pr. liter
Gælder til torsdag
Nyt i denne uge
28 kr
Illustration: sodavand
Pepsi Max Lemon 50cl flaske — 2 for 28
28,00 kr pr. liter
Gælder til torsdag
Nyt i denne uge
28 kr
Illustration: sodavand
Pepsi Max 33cl flaske
37,12 kr pr. liter
Normalpris
12,25 kr
Semper drikkesmoothie, grød eller smoothie pose
10,00 kr pr. stk
Gælder til torsdag
10 kr
Champagne moussekage
109,00 kr pr. stk
Gælder til torsdag
109 kr

Føtexs 38 butikker i Rødovre

føtex Rødovre CentrumRødovre Centrum 198 1m, St, 2610 RødovreÅben til 210,7 kmføtex HvidovrevejHvidovrevej 75-81, 2650 HvidovreÅben til 212,8 kmføtex VanløseVanløse Torv 1, 2720 VanløseÅben til 212,9 kmføtex GlostrupGlostrup Shoppingcenter 50, 2600 GlostrupÅben til 213,6 kmføtex HusumFrederikssundsvej 284-290, 2700 BrønshøjÅben til 213,7 kmføtex Big, HerlevHerlev Hovedgade 25, St 1, 2730 HerlevÅben til 214,1 kmføtex Nordre FasanvejNdr. Fasanvej 25, 2000 FrederiksbergÅben til 214,6 kmføtex HerlevHerlev Bygade 9, 2730 HerlevÅben til 214,7 kmføtex Food TorveportenGammel Køgelandevej 84, 2500 ValbyÅben til 224,9 kmføtex Frederiksberg CentretFalkoner Alle 21, 2000 FrederiksbergÅben til 215,4 kmføtex City RolighedsvejRolighedsvej 11, 1958 Frederiksberg CÅben til 225,7 kmføtex Carlsberg ByenTapperitorvet 44-46, 1799 København VÅben til 215,8 kmføtex NørrebroMimersgade 124, 2200 København NÅben til 226 kmføtex City Hc ØrstedsvejHc Ørstedsvej 4, 1879 Fredriksberg CÅben til 226,2 kmføtex AlbertslundKanalgaden 1, 2620 AlbertslundÅben til 216,3 kmføtex FrihedenStrandmarksvej 20, 2650 HvidovreÅben til 216,5 kmføtex Vesterbrogade KbhVesterbrogade 74-76, 1620 København VÅben til 226,5 kmføtex City JagtvejJagtvej 145, 2200 København NÅben til 226,9 kmføtex LautrupcentretBorupvang 2, 2750 BallerupÅben til 216,9 kmføtex City NørrebrogadeNørrebrogade 26, 2200 København NÅben til 227 kmføtex Fisketorvet, KøbenhavnKalvebod Brygge 59, 1560 København VÅben til 217,4 kmføtex City Industriens HusVesterbrogade 1d, 1620 København VÅben til 227,5 kmføtex Østerbro CentretLyngbyvej 11, 2100 København ØÅben til 217,6 kmføtex BallerupBaltorpvej 2, 2750 BallerupÅben til 217,7 kmføtex City NørreportNørre Voldgade 94,96, 1358 København KÅben til 227,8 kmføtex City Islands BryggeIslands Brygge 79E, 2300 Kbh. S.Åben til 227,9 kmføtex Food VallensbækDagmarhaven 2, 2665 Vallensbæk StrandÅben til 227,9 kmføtex City ØsterbroØsterbrogade 94, 2100 København ØÅben til 228,4 kmføtex City Bernikows GadeKristen Bernikows Gade 2, 1105 København KÅben til 228,4 kmføtex City SølvgadeSølvgade 10, 1307 København KÅben til 228,5 kmføtex City St. KongensgadeSt. Kongensgade 47, 1264 København KÅben til 228,7 kmføtex City EsplanadenBredgade 77, 1260 København KÅben til 229 kmføtex City GentofteGentoftegade 74, 2820 GentofteÅben til 229,1 kmføtex City Krøyers PladsStrandgade 83, St, 1401 København KÅben til 229,2 kmføtex Food BellaMichael Strungesvej 15, 2300 København SÅben til 229,5 kmføtex DR ByenAmagerfælledvej 102, 2300 København SÅben til 219,5 kmføtex City AmagerbroAmagerbrogade 23, 2300 København SÅben til 229,6 kmføtex City StrandvejenStrandvejen 193, 2900 HellerupÅben til 229,9 km

Mere fra Føtex og Rødovre

Føtex i nabobyerne

Varer med egen side hos Føtex