Sparekurven
Tilbud nær Rødovre · skift sted

Netto tilbud i Rødovre

Alle 464 tilbud hos Netto denne uge og 137 butikker i Rødovre, nærmeste 0,5 km, med åbningstider. Opdateret hver time.

464
tilbud
10
kategorier
137
butikker
0,5 km
til nærmeste

Drikkevarer

Illustration: sodavand
Coca-Cola eller Fanta sodavand
7,45 kr pr. liter
Gælder til fredag
Prisen faldt 10 kr
59 kr
Illustration: sodavand
Pepsi Max Lime 1,5L flaske
10,00 kr pr. liter
Normalpris
15 kr
Illustration: sodavand
Pepsi Max Lime 1,5L flaske
10,00 kr pr. liter
Normalpris
15 kr
Illustration: sodavand
Pepsi Max eller Faxe Kondi sodavand
11,24 kr pr. liter
Gælder til fredag
Nyt i denne uge
89 kr
Illustration: grønt
Coca-Cola, Tuborg Squash eller Fanta sodavand
11,33 kr pr. liter
Gælder til fredag
Nyt i denne uge
17 kr
Illustration: sodavand
Pepsi Max Lemon 1,5L flaske
11,33 kr pr. liter
Normalpris
17 kr
Illustration: sodavand
Pepsi Max Lemon 1,5L flaske
11,33 kr pr. liter
Normalpris
17 kr
Illustration: sodavand
Pepsi Max 20-pak flasker (20x33cl)
11,97 kr pr. liter
Normalpris
79 kr
Illustration: sodavand
Pepsi Max 20-pak flasker (20x33cl)
11,97 kr pr. liter
Normalpris
79 kr
Illustration: sodavand
Pepsi Max 1,5L flaske
13,69 kr pr. liter
Normalpris
20,53 kr
Illustration: sodavand
Pepsi Max 1,5L flaske
13,69 kr pr. liter
Normalpris
20,53 kr
Illustration: sodavand
Pepsi Max 24-pak (24x33cl)
13,88 kr pr. liter
Normalpris
109,95 kr
Illustration: sodavand
Pepsi Max 24-pak (24x33cl)
13,88 kr pr. liter
Normalpris
109,95 kr
Illustration: frugt
Rynkeby Rigtig lemonade eller Frugtfrisk juice
15,00 kr pr. liter
Gælder til fredag
Nyt i denne uge
15 kr
Illustration: sodavand
Pepsi Max 33cl dåse
21,97 kr pr. liter
Normalpris
7,25 kr
Illustration: sodavand
Pepsi Max 33cl dåse
21,97 kr pr. liter
Normalpris
7,25 kr
Illustration: sodavand
Pepsi Max 6-pak dåser (6x33cl)
21,97 kr pr. liter
Normalpris
43,50 kr
Illustration: sodavand
Pepsi Max 6-pak dåser (6x33cl)
21,97 kr pr. liter
Normalpris
43,50 kr
Cocio
24,00 kr pr. liter
Gælder til fredag
Nyt i denne uge
6 kr
Illustration: sodavand
Innocent juice eller smoothie
26,67 kr pr. liter
Gælder til fredag
Nyt i denne uge
24 kr
Illustration: sodavand
Monster Energy
28,00 kr pr. liter
Gælder til fredag
14 kr
Illustration: sodavand
Faxe Kondi Booster
32,00 kr pr. liter
Gælder til fredag
16 kr
Illustration: sodavand
Pepsi Max 50cl flaske
36,50 kr pr. liter
Normalpris
18,25 kr
Illustration: sodavand
Pepsi Max 50cl flaske
36,50 kr pr. liter
Normalpris
18,25 kr
Illustration: sodavand
Pepsi Max 33cl flaske
37,12 kr pr. liter
Normalpris
12,25 kr
Illustration: sodavand
Pepsi Max 33cl flaske
37,12 kr pr. liter
Normalpris
12,25 kr
Illustration: sodavand
Pepsi Max Lemon 50cl flaske
37,90 kr pr. liter
Normalpris
18,95 kr
Illustration: sodavand
Pepsi Max Lemon 50cl flaske
37,90 kr pr. liter
Normalpris
18,95 kr
Illustration: sodavand
Pepsi Max Lime 50cl flaske
40,50 kr pr. liter
Normalpris
20,25 kr
Illustration: sodavand
Pepsi Max Lime 50cl flaske
40,50 kr pr. liter
Normalpris
20,25 kr
Illustration: øl og vin
Le Arche Prosecco
70,00 kr pr. liter
Gælder til fredag
Nyt i denne uge
52,50 kr
Semper grød smoothie
83,33 kr pr. kg
Gælder til fredag
Nyt i denne uge
10 kr

Nettos 137 butikker i Rødovre

Netto TårnvejTårnvej 310, 2610 RødovreÅben til 240,5 kmNetto Kaffevej RødovreKaffevej 3, 2610 RødovreÅben til 221,1 kmNetto NørrekærNørrekær 1, 2610 RødovreÅben til 221,4 kmNetto RødovreRoskildevej 276, 2610 RødovreÅben til 221,6 kmNetto FortvejFortvej 2, 2610 RødovreÅben til 221,7 kmNetto Nygårds PladsNygårds Plads 21, 2605 BrøndbyÅben til 221,8 kmNetto ÅlekistevejÅlekistevej 168-172, 2720 VanløseÅben til 242,3 kmNetto StenløsevejStenløsevej 1, 2700 BrønshøjÅben til 222,4 kmNetto Valby, RoskildevejRoskildevej 158-162, 2500 ValbyÅben til 222,6 kmNetto Islev TorvIslevbrovej 20, 2610 RødovreÅben til 222,6 kmNetto Tavleholmsvej, GlostrupTavleholmsvej 2A, 2600 GlostrupÅben til 222,6 kmNetto Laurits Olsens VejLaurits Olsens Vej 1, 2650 HvidovreÅben til 222,7 kmNetto Jernbane Allé 54Jernbane Allé 54, 2720 VanløseÅben til 222,7 kmNetto Jernbane Allé 36Jernbane Allé 36, ST, 2720 VanløseÅben til 222,7 kmNetto JyllingevejJyllingevej 9, 2720 VanløseÅben til 223,1 kmNetto Peter Bangs VejPeter Bangsvej 100, 2000 FrederiksbergÅben til 243,4 kmNetto Fr. Sundsvej 261Frederikssundsvej 261-267, 2700 BrønshøjÅben til 223,7 kmNetto VigerslevvejVigerslevvej 216, 2500 ValbyÅben til 223,7 kmNetto Fr. Sundsvej 348Frederikssundsvej 346-348, 2700 BrønshøjÅben til 223,7 kmNetto Fr. Sundsvej 192Frederikssundsvej 192, 2700 BrønshøjÅben til 223,8 kmNetto Borgmest. Fisch. VejRoskildevej 63 1, 2000 FrederiksbergÅben til 223,9 kmNetto HørkærHørkær 25, 2730 HerlevÅben til 224 kmNetto Hovedvejen GlostrupHovedvejen 150A, 2600 GlostrupÅben til 224 kmNetto Herlev Hovedgade (big)Herlev Hovedgade 25, St 2, 2730 HerlevÅben til 224,1 kmNetto KettevejKettevej 7, 2650 HvidovreÅben til 224,2 kmNetto Godthåbsvej 195Godthåbsvej 195, 2720 VanløseÅben til 224,2 kmNetto Peter Bangs Vej 24-28Peter Bangs Vej 24-28, 2000 FrederiksbergÅben til 224,2 kmNetto FinsensvejFinsensvej 34, 2000 FrederiksbergÅben til 224,2 kmNetto BrønshøjFrederikssundsvej 137, 2700 BrønshøjÅben til 224,4 kmNetto Søndre RingvejSøndre Ringvej 41A, 2605 BrøndbyÅben til 224,4 kmNetto ValbyValby Langgade 57, 2500 ValbyÅben til 224,5 kmNetto Lundebjerg SkovlundLundebjerg 1, 2740 SkovlundeÅben til 224,6 kmNetto Toftegårds AlléToftegårds Allé 30, 2500 ValbyÅben til 224,6 kmNetto Valby MaskinfabrikPakkerivej 21, 2500 ValbyÅben til 224,7 kmNetto Hermods AlléHermods Allé 7, 2600 GlostrupÅben til 224,9 kmNetto Godthåbsvej 74Godthåbsvej 74, 2000 FrederiksbergÅben til 225 kmNetto HvidovreHvidovrevej 255, 2650 HvidovreÅben til 225 kmNetto UtterslevvejUtterslevvej 11, 2400 København NvÅben til 225 kmNetto StærevejStærevej 74, 2400 København NvÅben til 225,1 kmNetto FrederiksbergFalkoner Allé 1-3, St, 2000 FrederiksbergÅben til 225,3 kmNetto BybuenBybuen 2, 2740 SkovlundeÅben til 225,3 kmNetto Gl. Køge LandevejGl. Køge Landevej 198, 2500 ValbyÅben til 225,4 kmNetto TomsgårdsvejTomsgårdsvej 24, 2400 København NvÅben til 225,5 kmNetto VesterbrogadeVesterbrogade 192, 1800 Frederiksberg CÅben til 225,5 kmNetto Godthåbsvej/RoxyGodthåbsvej 14, 2000 FrederiksbergÅben til 225,5 kmNetto Frederikssundsvej 52Frederikssundsvej 52 ST., 2400 København NvÅben til 245,7 kmNetto Købkes PladsConstantin Hansens Gade 2, 1799 København V.Åben til 225,7 kmNetto HillerødgadeHillerødgade 23, 2200 København NÅben til 245,8 kmNetto KornmarksvejKornmarksvej 27, 2605 BrøndbyÅben til 225,9 kmNetto Gammel KongevejGammel Kongevej 123, 1850 Frederiksberg CÅben til 225,9 kmNetto Carlsberg ByenTapperitorvet 2, 1799 København VÅben til 235,9 kmNetto TrøjborggadeTrøjborggade 1, 1757 København VÅben til 225,9 kmNetto SydfrontvejSydfrontvej 2, 2860 SøborgÅben til 226 kmNetto AvedøreHjulmagerporten 1, 2650 HvidovreÅben til 226,1 kmNetto BorgmestervangenBorgmestervangen 5, 2200 København NÅben til 226,1 kmNetto Tvedvangen, HerlevTvedvangen 201, 2730 HerlevÅben til 226,1 kmNetto Høje GladsaxeHøje Gladsaxe Torv 2, 2860 SøborgÅben til 226,2 kmNetto H. C. ØrstedsvejH. C. Ørstedsvej 25-27, 1879 Frederiksberg CÅben til 226,2 kmNetto TranehavevejTranehavevej 1, 2450 København SvÅben til 226,3 kmNetto LygtenLygten 53, 2400 København NvÅben til 226,3 kmNetto Hvidovrevej 436Hvidovrevej 436, 2650 HvidovreÅben til 226,3 kmNetto MatthæusgadeMatthæusgade 46, 1666 København VÅben til 226,3 kmNetto Nørrebrogade 170Nørrebrogade 170, 2200 København NÅben til 246,3 kmNetto RantzausgadeRantzausgade 21-23, 2200 København NÅben til 226,4 kmNetto H. C. ØrstedsvejH. C. Ørstedsvej 65B, 1879 Frederiksberg CÅben til 226,4 kmNetto HamletsgadeHamletsgade 8, 2200 København NÅben til 226,5 kmNetto TuborgvejTuborgvej 239, 2400 København NvÅben til 226,6 kmNetto Tagensvej 85Tagensvej 85-87, 2200 København NÅben til 226,7 kmNetto Gladsaxe MøllevejGladsaxe Møllevej 61, 2860 SøborgÅben til 226,7 kmNetto Vestre TeglgadeVestre Teglgade 31-33, 2450 København SÅben til 236,8 kmNetto BlågårdsgadeBlågårdsgade 26, 2200 København NÅben til 226,8 kmNetto TagensvejTagensvej 47, 2200 København NÅben til 246,8 kmNetto NørrebrogadeNørrebrogade 43, 2200 København NÅben til 226,9 kmNetto SkelbækgadeSkelbækgade 2-4, 1717 København VÅben til 226,9 kmNetto Brøndby StrandBrøndby Strand Centrum 15, 2660 Brøndby StrandÅben til 21:456,9 kmNetto Dildhaven HerlevDildhaven 41, 2730 HerlevÅben til 227 kmNetto Vestcenter AlbertslundEgelundsvej 24, 2620 AlbertslundÅben til 227 kmNetto Hedeparken BallerupHedeparken 1, 2750 BallerupÅben til 217 kmNetto KampmannsgadeKampmannsgade 1, 1604 København VÅben til 227,1 kmNetto Søborg Hovedgade 65-67Søborg Hovedgade 65-67, 2860 SøborgÅben til 227,1 kmNetto VesterbrogadeVesterbrogade 8, 1614 København V.Åben til 227,1 kmNetto Søborg Hovedgade 121-127Søborg Hovedgade 121-127, 2860 SøborgÅben til 227,2 kmNetto StøberietStøberigade 10, 2450 København SvÅben til 237,4 kmNetto EmdrupvejEmdrupvej 107, 2400 København NvÅben til 227,4 kmNetto StudsgaardsgadeStudsgaardsgade 1, 2100 København ØÅben til 227,4 kmNetto EgelundsvejEgelundsvej 1, 2620 AlbertslundÅben til 227,5 kmNetto RådhuspladsenVestergade 39, 1456 København KÅben til 247,5 kmNetto BuddingeStengårds Allé 195 B, 2860 SøborgÅben til 227,6 kmNetto Nørre VoldgadeNørre Voldgade 15, 1358 København K7,7 kmNetto Nørrevold KbhNørre Voldgade 15, 1358 København K7,7 kmNetto DalstrøgetDalstrøget 133, 2870 DyssegårdÅben til 227,7 kmNetto Lyngbyvej 34Lyngbyvej 34, 2100 København ØÅben til 247,7 kmNetto FiolstrædeFiolstræde 5A, ST, 1171 København KÅben til 227,7 kmNetto Ballerup St. CenterBanetoften 30, 2750 BallerupÅben til 227,8 kmNetto Islands BryggeIslands Brygge 58A, 2300 KøbenhavnÅben til 227,9 kmNetto Anker Heegaards GadeNiels Brocks Gade 3-5, 1574 København VÅben til 227,9 kmNetto ÆbeløgadeÆbeløgade 20, 2100 København ØÅben til 227,9 kmNetto Lyngbyvej 165-167Lyngbyvej 165-167, 2100 København ØÅben til 227,9 kmNetto Øster FarimagsgadeØster Farimagsgade 17, 1353 København KÅben til 227,9 kmNetto VallensbækVallensbæk Stationstorv 52, 2665 Vallensbæk StrandÅben til 228 kmNetto LandemærketLandemærket 11, 1119 København KÅben til 228 kmNetto LyngbyvejenLyngbyvej 237, 2900 HellerupÅben til 228,1 kmTjæpt BlegdamsvejBlegdamsvej 118, 2100 København ØÅben til 238,1 kmNetto Axel Heidesgade KbhAxel Heides Gade 7 C, 2300 København SÅben til 228,1 kmNetto Hækmosen, HerlevHækmosen 65, 2730 HerlevÅben til 228,1 kmNetto Blegdamsvej 124Blegdamsvej 124, 2100 København ØÅben til 228,2 kmNetto GrantoftecentretVestbuen 157, 2750 BallerupÅben til 218,3 kmNetto NygårdsvejNygårdsvej 32, 2100 København ØÅben til 228,4 kmNetto Østerbrogade 79Østerbrogade 79, 2100 København ØÅben til 228,4 kmNetto AdelgadeAdelgade 12a, 1304 København KÅben til 228,4 kmNetto Rymarksvej HellerupRymarksvej 73, 2900 HellerupÅben til 228,5 kmNetto VærebroVærebrovej 72, 2880 BagsværdÅben til 228,5 kmNetto ØbroJagtvej 223, 2100 København ØÅben til 228,5 kmNetto ØsterbrogadeØsterbrogade 107 B, 2100 København ØÅben til 228,6 kmNetto VangedeVangede Bygade 101, 2820 GentofteÅben til 228,7 kmNetto Store KongensgadeStore Kongensgade 49, 1264 København KÅben til 228,7 kmNetto BagsværdBagsværd Hovedgade 98-106, 2880 BagsværdÅben til 228,7 kmNetto KorsørgadeKorsørgade 1, 2100 København ØÅben til 228,7 kmNetto Njalsgade KbhNjalsgade 72 A-D, 2300 København S.Åben til 228,8 kmNetto Østerbrogade KbØsterbrogade 238, 2100 København ØÅben til 228,9 kmNetto Ndr. FrihavnsgadeNordre Frihavnsgade 70, 2100 København ØÅben til 248,9 kmNetto Egebjerg, BallerupEgebjerg Bygade 1, 2750 BallerupÅben til 228,9 kmNetto DR ByenAmagerfælledvej 170, 2300 København S.Åben til 229,3 kmNetto Ryvangs AlléRyvangs Allé 87, 2900 Hellerup9,3 kmNetto GentoftegadeGentoftegade 35, 2820 GentofteÅben til 249,3 kmNetto Amerika PladsAmerika Plads 1, 2100 København ØÅben til 229,3 kmNetto Ved StationenVed Stationen 4, 2635 IshøjÅben til 229,4 kmNetto Chr. Møllers PladsChristmas Møllers Pl. 3-5, 2300 København SÅben til 229,4 kmNetto WaterfrontTuborg Havnevej 4, 2900 HellerupÅben til 229,5 kmNetto HollænderdybetHollænderdybet 3-5, 2300 København SÅben til 229,6 kmNetto BellaMichael Strunges Vej 13, 2300 København SÅben til 229,7 kmNetto HolmenHalvtolv 4, 1436 København KÅben til 229,7 kmNetto Engelsborgvej LyngbyEngelsborgvej 76, 2800 Kongens LyngbyÅben til 239,7 kmNetto Taastrup St. CenterSelsmosevej 2, 2630 TaastrupÅben til 229,8 kmNetto NordhavnHelsinkigade 24, 2150 NordhavnÅben til 229,8 kmNetto Amagerbrogade, AmagerbroAmagerbrogade 54, 2300 København SÅben til 229,8 kmNetto Amagerbrogade ByggenummerAmagerbrogade 62, 2300 København S.Åben til 229,9 km

Mere fra Netto og Rødovre

Netto i nabobyerne

Varer med egen side hos Netto