Sparekurven

Bacon på tilbud

Log ind for at følge

51 priser fra 15 kr denne uge, i 10 kæder.

Vis nærmeste butik og lager →

51
tilbud
10
kæder
15 kr
laveste pris
45,00 kr pr. kg
laveste enhedspris

Prishistorik

20/apr1/jun13/jul17/aug28/sep

Typisk pris 12 kr

Billigst siden april: 7 kr hos Netto (uge 28)

På tilbud 8 af de sidste 8 uger

Oftest billigst hos Lidl (7 af 23 uger med tilbud)

Netto2 tilbud
Illustration: kød
Tulip bacon postej
45,00 kr pr. kg
Gælder til fredag
Nyt i denne uge
18 kr
Illustration: kød
Tørsaltet peber bacon
98,33 kr pr. kg
Gælder til lørdag
Nyt i denne uge
59 kr
Bilka3 tilbud
Illustration: kød
Porchetta eller tørsaltet bacon
49,38 kr pr. kg
Gælder til torsdag
Nyt i denne uge
79 kr
Illustration: kød
XXL bacon
60,00 kr pr. kg
Gælder til torsdag
30 kr
Illustration: pålæg
Kamben, røget bacon eller hamburgerryg
86,54 kr pr. kg
Gælder til torsdag
Nyt i denne uge
225 kr
Rema 10004 tilbud
Illustration: kød
Steff Houlberg Pølser eller bacon i skiver
53,33 kr pr. kg
Gælder til lørdag
20 kr
Typisk tilbudspris 20 kr (90 dage)
Illustration: kød
Steff Houlberg Pølser eller bacon i skiver
53,33 kr pr. kg
Gælder til lørdag
20 kr
Typisk tilbudspris 20 kr (90 dage)
Illustration: hakket kød
REMA 1000 Danske hakkebøffer med bøgerøget bacon og grønt
80,00 kr pr. kg
Gælder til lørdag
Nyt i denne uge
20 kr
Illustration: hakket kød
REMA 1000 Danske hakkebøffer med bøgerøget bacon og grønt
80,00 kr pr. kg
Gælder til lørdag
Nyt i denne uge
20 kr
Føtex2 tilbud
Illustration: kød
Røget bacon
57,69 kr pr. kg
Gælder til torsdag
Nyt i denne uge
75 kr
Illustration: kød
Tulip bacon eller BBQ
70,00 kr pr. kg
Gælder til torsdag
Nyt i denne uge
35 kr
Laveste tilbudspris i 90 dage
Lidl8 tilbud
PÅLÆGSSLAGTEREN Bacon i skiver
66,50 kr pr. kg
Gælder til torsdag
19,95 kr
Illustration: kød
Bacon
70,00 kr pr. kg
Gælder til lørdag
Nyt i denne uge
35 kr
Illustration: kød
Bacon
70,00 kr pr. kg
Gælder til lørdag
Nyt i denne uge
35 kr
DULANO Bacon i strimler
79,80 kr pr. kg
Gælder til torsdag
19,95 kr
TULIP Skiveskåret bacon
93,20 kr pr. kg
Gælder til torsdag
34,95 kr
Illustration: pålæg
PÅLÆGSSLAGTEREN Bacon i skiver
133,00 kr pr. kg
Gælder til torsdag
Nyt i denne uge
19,95 kr
Illustration: kød
DULANO Bacon i strimler
159,60 kr pr. kg
Gælder til torsdag
Nyt i denne uge
19,95 kr
Illustration: kød
TULIP Skiveskåret bacon
279,60 kr pr. kg
Gælder til torsdag
Nyt i denne uge
34,95 kr
fakta Tyskland1 tilbud
Delika Bacon i Tern el. Skiver
71,41 kr pr. kg
Gælder til tirsdag
49,99 kr
LET-KØB4 tilbud
Illustration: kød
Gestus Røget Bacon
84,29 kr pr. kg
Gælder til søndag
59 kr
Gestus Røget Bacon 600-700 g. Max. kg pris 98,33 Pr. stk.
98,33 kr pr. kg
Gælder til søndag
59 kr
Illustration: kød
Gestus Bacon i Skiver
120,00 kr pr. kg
Gælder til søndag
18 kr
Gestus Bacon i Skiver 150 g. Kg pris 120,00 Pr. pakke
120,00 kr pr. kg
Gælder til søndag
18 kr
Coop 365discount1 tilbud
Illustration: kød
Steff Houlberg bacon*
98,00 kr pr. kg
Gælder til onsdag
Nyt i denne uge
49 kr
Meny1 tilbud
Illustration: kød
GESTUS BACON I SKIVER
100,00 kr pr. kg
Gælder til torsdag
Nyt i denne uge
15 kr
Løvbjerg25 tilbud
Hjemmelavet tærte
49,99 kr pr. stk
Gælder til torsdag
49,99 kr
Løvbjerg platten
119,00 kr pr. stk
Gælder til onsdag
119 kr
Løvbjerg platten
119,00 kr pr. stk
Gælder til onsdag
119 kr
Løvbjerg platten
119,00 kr pr. stk
Gælder til onsdag
119 kr
Løvbjerg platten
119,00 kr pr. stk
Gælder til onsdag
119 kr
Løvbjerg platten
119,00 kr pr. stk
Gælder til onsdag
119 kr
Løvbjerg platten
119,00 kr pr. stk
Gælder til onsdag
119 kr
Løvbjerg platten
119,00 kr pr. stk
Gælder til onsdag
119 kr
Løvbjerg platten
119,00 kr pr. stk
Gælder til onsdag
119 kr
Løvbjerg platten
119,00 kr pr. stk
Gælder til onsdag
119 kr
Løvbjerg platten
119,00 kr pr. stk
Gælder til onsdag
119 kr
Løvbjerg platten
119,00 kr pr. stk
Gælder til onsdag
119 kr
Løvbjerg platten
119,00 kr pr. stk
Gælder til onsdag
119 kr
Løvbjerg platten
119,00 kr pr. stk
Gælder til onsdag
119 kr
Løvbjerg platten
119,00 kr pr. stk
Gælder til onsdag
119 kr
Løvbjerg platten
119,00 kr pr. stk
Gælder til onsdag
119 kr
Løvbjerg platten
119,00 kr pr. stk
Gælder til onsdag
119 kr
Løvbjerg platten
119,00 kr pr. stk
Gælder til onsdag
119 kr
Løvbjerg platten
119,00 kr pr. stk
Gælder til onsdag
119 kr
Løvbjerg platten
119,00 kr pr. stk
Gælder til onsdag
119 kr
Løvbjerg platten
119,00 kr pr. stk
Gælder til onsdag
119 kr
Løvbjerg platten
119,00 kr pr. stk
Gælder til onsdag
119 kr
Løvbjerg platten
119,00 kr pr. stk
Gælder til onsdag
119 kr
Illustration: pålæg
Pålægsfirkant til børn
549,00 kr pr. stk
Gælder til torsdag
549 kr
Illustration: pålæg
Pålægsfirkant
649,00 kr pr. stk
Gælder til torsdag
649 kr

Samme vare hos

Andre varer i kategorien