Sparekurven
Tilbud nær Frederiksberg · skift sted

Rema 1000 tilbud i Frederiksberg

Alle 258 tilbud hos Rema 1000 denne uge og 52 butikker i Frederiksberg, nærmeste 0,4 km, med åbningstider. Opdateret hver time.

258
tilbud
9
kategorier
52
butikker
0,4 km
til nærmeste

Drikkevarer

Nornir vand med brus eller REMA 1000 kildevand
4,00 kr pr. liter
Gælder til lørdag
Nyt i denne uge
2 kr
Illustration: grønt
Coca-Cola, Fanta, Tuborg Squash eller Schweppes
6,67 kr pr. liter
Gælder til lørdag
Prisen faldt 5 kr
10 kr
Illustration: sodavand
Pepsi Max eller Faxe Kondi
8,00 kr pr. liter
Gælder til lørdag
12 kr
Illustration: sodavand
Coca-Cola eller Fanta
9,09 kr pr. liter
Gælder til lørdag
3 kr
Illustration: øl og vin
Ragnatela Italiensk rød- eller hvidvin, 75 cl
52,00 kr pr. liter
Gælder til lørdag
Nyt i denne uge
39 kr
Illustration: øl og vin
Cali Coast USA Rød-, hvid- eller rosévin, 75 cl
60,00 kr pr. liter
Gælder til lørdag
Nyt i denne uge
45 kr
Illustration: øl og vin
Freixenet Legero Mousserende alkoholfri vin
60,00 kr pr. liter
Gælder til lørdag
Nyt i denne uge
45 kr
Illustration: øl og vin
Grande Alberone Italiensk rød- eller hvidvin, 75 cl
73,33 kr pr. liter
Gælder til lørdag
Nyt i denne uge
55 kr
Illustration: øl og vin
Sant Thias Østrigsk rød- eller hvidvin, 75 cl
73,33 kr pr. liter
Gælder til lørdag
Nyt i denne uge
55 kr
Illustration: øl og vin
Celebrities Spansk rød- eller hvidvin, 75 cl
86,67 kr pr. liter
Gælder til lørdag
Nyt i denne uge
65 kr
Illustration: grønt
REMA 1000 smoothie eller majssnacks
55,56 kr pr. kg
Gælder til lørdag
Nyt i denne uge
5 kr
Illustration: fisk
REMA 1000 Tun i olie eller vand
64,37 kr pr. kg
Gælder til lørdag
Nyt i denne uge
28 kr

Rema 1000s 52 butikker i Frederiksberg

Rema 1000 Frederiksberg, FinsensvejFinsensvej 17, 2000 FrederiksbergÅben til 21:450,4 kmRema 1000 Frederiksberg, SmallegadeSmallegade 14-18, 2000 FrederiksbergÅben til 220,5 kmRema 1000 ValbySøndre Fasanvej 92, 2500 ValbyÅben til 21:451,4 kmRema 1000 København V, RejsbygadeRejsbygade 8, 1759 København V1,7 kmRema 1000 Frederiksberg, Rosenørns AlléRosenørns Allé 31, 1970 FrederiksbergÅben til 221,7 kmRema 1000 Vanløse, GodthåbsvejGodthåbsvej 225, 2720 VanløseÅben til 21:451,9 kmRema 1000 Frederiksberg, Nordre FasanvejNordre Fasanvej 176, 2000 FrederiksbergÅben til 21:451,9 kmRema 1000 Valby MaskinfabrikPakkerivej 19, Valby Maskinfabrik, 2500 ValbyÅben til 21:452,1 kmRema 1000 København N, Nørrebro, FarumgadeFarumgade 4, 2200 København NÅben til 222,4 kmRema 1000 København N, JagtvejJagtvej 64, 2200 København NÅben til 21:452,5 kmRema 1000 København V, HammerichsgadeHammerichsgade 1, 1611 København VÅben til 21:452,5 kmRema 1000 København NV, S&E HusetFrederikssundsvej 5, 2400 København NVÅben til 21:452,5 kmRema 1000 Vanløse, JyllingevejJyllingevej 66-68, 2720 VanløseÅben til 21:452,9 kmRema 1000 København NV, FrederikssundsvejFrederikssundsvej 84-86, 2400 København NVÅben til 21:453 kmRema 1000 Brønshøj, BellahøjFrederikssundsvej 131, 2700 BrønshøjÅben til 21:453,1 kmRema 1000 København NV, FrederiksborgvejFrederiksborgvej 86, 2400 KøbenhavnÅben til 21:453,3 kmRema 1000 Hvidovre, GrønnebroKløverprisvej 2, 2650 HvidovreÅben til 21:453,6 kmRema 1000 København K, GothersgadeGothersgade 52, 1123 København KÅben til 21:453,7 kmRema 1000 København S, RundholtsvejRundholtsvej 6, 2300 København SÅben til 21:453,9 kmRema 1000 Rødovre, RoskildevejRoskildevej 310, 2610 RødovreÅben til 21:454,1 kmRema 1000 Brønshøj, FrederikssundsvejFrederikssundsvej 256, 2700 BrønshøjÅben til 21:454,2 kmRema 1000 København Ø, ÆbeløgadeÆbeløgade 11, 2100 København ØÅben til 21:454,3 kmRema 1000 Rødovre, Slotsherrens VængeSlotsherrens Vænge 3B, 2610 RødovreÅben til 21:454,6 kmRema 1000 København S, Bryggens BastionNjalsgade 207, Bryggens Bastion, 2300 København SÅben til 21:454,7 kmRema 1000 København Ø, ØstbanegadeØstbanegade 129, 2100 København ØÅben til 21:455,1 kmRema 1000 Hvidovre, HvidovrevejHvidovrevej 344, 2650 HvidovreÅben til 21:455,5 kmRema 1000 København S, TingvejTingvej 2, 2300 København SÅben til 21:455,5 kmRema 1000 Hvidovre, KettevejKettevej 10, 2650 HvidovreÅben til 225,5 kmRema 1000 Brøndby Øster, Nygårds PladsNygårds Plads 1a, 2605 Brøndby ØsterÅben til 21:455,6 kmRema 1000 Rødovre, KaffevejKaffevej 1, 2610 RødovreÅben til 21:455,7 kmRema 1000 Dyssegård, Søborg HovedgadeSøborg Hovedgade 27, 2870 DyssegårdÅben til 21:455,7 kmRema 1000 Brøndby, TurpinssvingetTurpinssvinget 5, 2605 BrøndbyÅben til 21:455,7 kmRema 1000 København S, ØresundsvejØresundsvej 23, 2300 København SÅben til 21:455,9 kmRema 1000 København S, Amager, Ørestad CityØrestads Boulevard 58, 2300 København SÅben til 21:456,1 kmRema 1000 Søborg, GyngemosenGyngemose Parkvej 78, 2860 SøborgÅben til 21:456,1 kmRema 1000 København S, AmagerbrogadeParmagade 2A, 2300 København SÅben til 21:456,3 kmRema 1000 København S, MessinavejMessinavej 2, 2300 København SÅben til 21:456,4 kmRema 1000 København S, KastrupvejKastrupvej 135, 2300 København SÅben til 21:457 kmRema 1000 København S, Amager StrandvejAmager Strandvej 108, 2300 København SÅben til 21:457,1 kmRema 1000 København S, WillumsvejWillumsvej 2, 2300 København SÅben til 21:457,3 kmRema 1000 København S, Amager, Ørestad SydAsger Jorns Allé 12, 2300 København SÅben til 21:457,3 kmRema 1000 Kastrup, PræstefælledvejPræstefælledvej 22, Tårnby, 2770 KastrupÅben til 21:457,8 kmRema 1000 Glostrup, ØstbrovejØstbrovej 12, 2600 GlostrupÅben til 21:457,9 kmRema 1000 Glostrup, HovedvejenHovedvejen 140, 2600 GlostrupÅben til 21:458,4 kmRema 1000 Kastrup, Tårnby, KongelundsvejKongelundsvej 364, Tårnby, 2770 KastrupÅben til 21:458,6 kmRema 1000 Brøndby, VallensbækvejVallensbækvej 4, 2605 BrøndbyÅben til 21:458,7 kmRema 1000 SkovlundeSkovlunde Byvej 29, 2740 SkovlundeÅben til 218,8 kmRema 1000 Lyngby, Stengårds AlléStengårds Allé 118, 2800 LyngbyÅben til 21:458,9 kmRema 1000 Brøndby StrandBrøndby Strand Centrum 42, 2660 Brøndby StrandÅben til 21:459 kmRema 1000 Lyngby, Gl. MosevejGammelmosevej 261, 2800 LyngbyÅben til 229 kmRema 1000 Glostrup, SportsvejSportsvej 2, 2600 GlostrupÅben til 21:459,2 kmRema 1000 Herlev, HjortespringDildhaven 55, 2730 HerlevÅben til 21:459,5 km

Mere fra Rema 1000 og Frederiksberg

Rema 1000 i nabobyerne

Varer med egen side hos Rema 1000