Sparekurven
Tilbud nær Gladsaxe · skift sted

Rema 1000 tilbud i Gladsaxe

Alle 258 tilbud hos Rema 1000 denne uge og 41 butikker i Gladsaxe, nærmeste 1,3 km, med åbningstider. Opdateret hver time.

258
tilbud
9
kategorier
41
butikker
1,3 km
til nærmeste

Drikkevarer

Nornir vand med brus eller REMA 1000 kildevand
4,00 kr pr. liter
Gælder til lørdag
Nyt i denne uge
2 kr
Illustration: grønt
Coca-Cola, Fanta, Tuborg Squash eller Schweppes
6,67 kr pr. liter
Gælder til lørdag
Prisen faldt 5 kr
10 kr
Illustration: sodavand
Pepsi Max eller Faxe Kondi
8,00 kr pr. liter
Gælder til lørdag
12 kr
Illustration: sodavand
Coca-Cola eller Fanta
9,09 kr pr. liter
Gælder til lørdag
3 kr
Illustration: øl og vin
Ragnatela Italiensk rød- eller hvidvin, 75 cl
52,00 kr pr. liter
Gælder til lørdag
Nyt i denne uge
39 kr
Illustration: øl og vin
Cali Coast USA Rød-, hvid- eller rosévin, 75 cl
60,00 kr pr. liter
Gælder til lørdag
Nyt i denne uge
45 kr
Illustration: øl og vin
Freixenet Legero Mousserende alkoholfri vin
60,00 kr pr. liter
Gælder til lørdag
Nyt i denne uge
45 kr
Illustration: øl og vin
Grande Alberone Italiensk rød- eller hvidvin, 75 cl
73,33 kr pr. liter
Gælder til lørdag
Nyt i denne uge
55 kr
Illustration: øl og vin
Sant Thias Østrigsk rød- eller hvidvin, 75 cl
73,33 kr pr. liter
Gælder til lørdag
Nyt i denne uge
55 kr
Illustration: øl og vin
Celebrities Spansk rød- eller hvidvin, 75 cl
86,67 kr pr. liter
Gælder til lørdag
Nyt i denne uge
65 kr
Illustration: grønt
REMA 1000 smoothie eller majssnacks
55,56 kr pr. kg
Gælder til lørdag
Nyt i denne uge
5 kr
Illustration: fisk
REMA 1000 Tun i olie eller vand
64,37 kr pr. kg
Gælder til lørdag
Nyt i denne uge
28 kr

Rema 1000s 41 butikker i Gladsaxe

Rema 1000 Søborg, GyngemosenGyngemose Parkvej 78, 2860 SøborgÅben til 21:451,3 kmRema 1000 Lyngby, Gl. MosevejGammelmosevej 261, 2800 LyngbyÅben til 221,8 kmRema 1000 Lyngby, Stengårds AlléStengårds Allé 118, 2800 LyngbyÅben til 21:451,8 kmRema 1000 Dyssegård, Søborg HovedgadeSøborg Hovedgade 27, 2870 DyssegårdÅben til 21:453 kmRema 1000 Herlev, HjortespringDildhaven 55, 2730 HerlevÅben til 21:453,4 kmRema 1000 Brønshøj, FrederikssundsvejFrederikssundsvej 256, 2700 BrønshøjÅben til 21:453,4 kmRema 1000 Brønshøj, BellahøjFrederikssundsvej 131, 2700 BrønshøjÅben til 21:454,3 kmRema 1000 Værløse, HareskovbyGammel Hareskovvej 231, 3500 VærløseÅben til 214,4 kmRema 1000 SkovlundeSkovlunde Byvej 29, 2740 SkovlundeÅben til 214,4 kmRema 1000 Rødovre, Slotsherrens VængeSlotsherrens Vænge 3B, 2610 RødovreÅben til 21:454,5 kmRema 1000 København NV, FrederikssundsvejFrederikssundsvej 84-86, 2400 København NVÅben til 21:454,8 kmRema 1000 København NV, FrederiksborgvejFrederiksborgvej 86, 2400 KøbenhavnÅben til 21:455 kmRema 1000 Vanløse, JyllingevejJyllingevej 66-68, 2720 VanløseÅben til 21:455,4 kmRema 1000 Vanløse, GodthåbsvejGodthåbsvej 225, 2720 VanløseÅben til 21:455,5 kmRema 1000 København NV, S&E HusetFrederikssundsvej 5, 2400 København NVÅben til 21:455,8 kmRema 1000 Frederiksberg, Nordre FasanvejNordre Fasanvej 176, 2000 FrederiksbergÅben til 21:456,2 kmRema 1000 København N, Nørrebro, FarumgadeFarumgade 4, 2200 København NÅben til 226,2 kmRema 1000 København Ø, ÆbeløgadeÆbeløgade 11, 2100 København ØÅben til 21:456,2 kmRema 1000 VirumSkovridergårdsvej 62 A, 2830 VirumÅben til 21:306,2 kmRema 1000 København N, JagtvejJagtvej 64, 2200 København NÅben til 21:456,8 kmRema 1000 Frederiksberg, FinsensvejFinsensvej 17, 2000 FrederiksbergÅben til 21:457 kmRema 1000 Ballerup, SkovvejSkovvej 21, 2750 BallerupÅben til 217,1 kmRema 1000 Frederiksberg, SmallegadeSmallegade 14-18, 2000 FrederiksbergÅben til 227,6 kmRema 1000 Rødovre, KaffevejKaffevej 1, 2610 RødovreÅben til 21:457,6 kmRema 1000 Rødovre, RoskildevejRoskildevej 310, 2610 RødovreÅben til 21:457,6 kmRema 1000 Ballerup, HedeparkenHedeparken 9A, 2750 BallerupÅben til 217,8 kmRema 1000 Frederiksberg, Rosenørns AlléRosenørns Allé 31, 1970 FrederiksbergÅben til 228 kmRema 1000 København Ø, ØstbanegadeØstbanegade 129, 2100 København ØÅben til 21:458,1 kmRema 1000 Ballerup, GrantoftenGrantoftestræde 6, 2750 BallerupÅben til 218,3 kmRema 1000 ValbySøndre Fasanvej 92, 2500 ValbyÅben til 21:458,4 kmRema 1000 Hvidovre, GrønnebroKløverprisvej 2, 2650 HvidovreÅben til 21:458,5 kmRema 1000 Brøndby, TurpinssvingetTurpinssvinget 5, 2605 BrøndbyÅben til 21:458,6 kmRema 1000 Brøndby Øster, Nygårds PladsNygårds Plads 1a, 2605 Brøndby ØsterÅben til 21:458,6 kmRema 1000 Værløse, JonstrupJonstrupvangvej 149, Jonstrup, 3500 VærløseÅben til 218,8 kmRema 1000 København V, RejsbygadeRejsbygade 8, 1759 København V8,9 kmRema 1000 København V, HammerichsgadeHammerichsgade 1, 1611 København VÅben til 21:459 kmRema 1000 Valby MaskinfabrikPakkerivej 19, Valby Maskinfabrik, 2500 ValbyÅben til 21:459,1 kmRema 1000 København K, GothersgadeGothersgade 52, 1123 København KÅben til 21:459,2 kmRema 1000 NærumNærum Hovedgade 34, 2850 NærumÅben til 219,6 kmRema 1000 Glostrup, HovedvejenHovedvejen 140, 2600 GlostrupÅben til 21:459,8 kmRema 1000 Glostrup, ØstbrovejØstbrovej 12, 2600 GlostrupÅben til 21:459,9 km

Mere fra Rema 1000 og Gladsaxe

Rema 1000 i nabobyerne

Varer med egen side hos Rema 1000