Sparekurven
Tilbud nær Lyngby-Taarbæk · skift sted

Rema 1000 tilbud i Lyngby-Taarbæk

Alle 258 tilbud hos Rema 1000 denne uge og 23 butikker i Lyngby-Taarbæk, nærmeste 2,7 km, med åbningstider. Opdateret hver time.

258
tilbud
9
kategorier
23
butikker
2,7 km
til nærmeste

Drikkevarer

Nornir vand med brus eller REMA 1000 kildevand
4,00 kr pr. liter
Gælder til lørdag
Nyt i denne uge
2 kr
Illustration: grønt
Coca-Cola, Fanta, Tuborg Squash eller Schweppes
6,67 kr pr. liter
Gælder til lørdag
Prisen faldt 5 kr
10 kr
Illustration: sodavand
Pepsi Max eller Faxe Kondi
8,00 kr pr. liter
Gælder til lørdag
12 kr
Illustration: sodavand
Coca-Cola eller Fanta
9,09 kr pr. liter
Gælder til lørdag
3 kr
Illustration: øl og vin
Ragnatela Italiensk rød- eller hvidvin, 75 cl
52,00 kr pr. liter
Gælder til lørdag
Nyt i denne uge
39 kr
Illustration: øl og vin
Cali Coast USA Rød-, hvid- eller rosévin, 75 cl
60,00 kr pr. liter
Gælder til lørdag
Nyt i denne uge
45 kr
Illustration: øl og vin
Freixenet Legero Mousserende alkoholfri vin
60,00 kr pr. liter
Gælder til lørdag
Nyt i denne uge
45 kr
Illustration: øl og vin
Grande Alberone Italiensk rød- eller hvidvin, 75 cl
73,33 kr pr. liter
Gælder til lørdag
Nyt i denne uge
55 kr
Illustration: øl og vin
Sant Thias Østrigsk rød- eller hvidvin, 75 cl
73,33 kr pr. liter
Gælder til lørdag
Nyt i denne uge
55 kr
Illustration: øl og vin
Celebrities Spansk rød- eller hvidvin, 75 cl
86,67 kr pr. liter
Gælder til lørdag
Nyt i denne uge
65 kr
Illustration: grønt
REMA 1000 smoothie eller majssnacks
55,56 kr pr. kg
Gælder til lørdag
Nyt i denne uge
5 kr
Illustration: fisk
REMA 1000 Tun i olie eller vand
64,37 kr pr. kg
Gælder til lørdag
Nyt i denne uge
28 kr

Rema 1000s 23 butikker i Lyngby-Taarbæk

Rema 1000 VirumSkovridergårdsvej 62 A, 2830 VirumÅben til 21:302,7 kmRema 1000 Lyngby, Stengårds AlléStengårds Allé 118, 2800 LyngbyÅben til 21:453,5 kmRema 1000 Lyngby, Gl. MosevejGammelmosevej 261, 2800 LyngbyÅben til 223,8 kmRema 1000 NærumNærum Hovedgade 34, 2850 NærumÅben til 214,3 kmRema 1000 Nærum, Gl. HolteMalmbergsvej 1, Gl. Holte, 2850 NærumÅben til 215,7 kmRema 1000 Dyssegård, Søborg HovedgadeSøborg Hovedgade 27, 2870 DyssegårdÅben til 21:455,9 kmRema 1000 Søborg, GyngemosenGyngemose Parkvej 78, 2860 SøborgÅben til 21:456,5 kmRema 1000 Værløse, HareskovbyGammel Hareskovvej 231, 3500 VærløseÅben til 216,5 kmRema 1000 Herlev, HjortespringDildhaven 55, 2730 HerlevÅben til 21:457,1 kmRema 1000 BirkerødBistrupvej 82, 3460 BirkerødÅben til 227,4 kmRema 1000 Brønshøj, FrederikssundsvejFrederikssundsvej 256, 2700 BrønshøjÅben til 21:458,4 kmRema 1000 København NV, FrederiksborgvejFrederiksborgvej 86, 2400 KøbenhavnÅben til 21:458,4 kmRema 1000 København Ø, ÆbeløgadeÆbeløgade 11, 2100 København ØÅben til 21:458,6 kmRema 1000 København NV, FrederikssundsvejFrederikssundsvej 84-86, 2400 København NVÅben til 21:458,6 kmRema 1000 Brønshøj, BellahøjFrederikssundsvej 131, 2700 BrønshøjÅben til 21:458,7 kmRema 1000 SkovlundeSkovlunde Byvej 29, 2740 SkovlundeÅben til 219 kmRema 1000 København NV, S&E HusetFrederikssundsvej 5, 2400 København NVÅben til 21:459,3 kmRema 1000 Farum, Farum HovedgadeFarum Hovedgade 50 A, 3520 FarumÅben til 219,6 kmRema 1000 København N, Nørrebro, FarumgadeFarumgade 4, 2200 København NÅben til 229,7 kmRema 1000 Rødovre, Slotsherrens VængeSlotsherrens Vænge 3B, 2610 RødovreÅben til 21:459,7 kmRema 1000 Frederiksberg, Nordre FasanvejNordre Fasanvej 176, 2000 FrederiksbergÅben til 21:459,9 kmRema 1000 Vanløse, GodthåbsvejGodthåbsvej 225, 2720 VanløseÅben til 21:459,9 kmRema 1000 København Ø, ØstbanegadeØstbanegade 129, 2100 København ØÅben til 21:459,9 km

Mere fra Rema 1000 og Lyngby-Taarbæk

Rema 1000 i nabobyerne

Varer med egen side hos Rema 1000