Sparekurven
Tilbud nær Tårnby · skift sted

Rema 1000 tilbud i Tårnby

Alle 258 tilbud hos Rema 1000 denne uge og 25 butikker i Tårnby, nærmeste 2,7 km, med åbningstider. Opdateret hver time.

258
tilbud
9
kategorier
25
butikker
2,7 km
til nærmeste

Drikkevarer

Nornir vand med brus eller REMA 1000 kildevand
4,00 kr pr. liter
Gælder til lørdag
Nyt i denne uge
2 kr
Illustration: grønt
Coca-Cola, Fanta, Tuborg Squash eller Schweppes
6,67 kr pr. liter
Gælder til lørdag
Prisen faldt 5 kr
10 kr
Illustration: sodavand
Pepsi Max eller Faxe Kondi
8,00 kr pr. liter
Gælder til lørdag
12 kr
Illustration: sodavand
Coca-Cola eller Fanta
9,09 kr pr. liter
Gælder til lørdag
3 kr
Illustration: øl og vin
Ragnatela Italiensk rød- eller hvidvin, 75 cl
52,00 kr pr. liter
Gælder til lørdag
Nyt i denne uge
39 kr
Illustration: øl og vin
Cali Coast USA Rød-, hvid- eller rosévin, 75 cl
60,00 kr pr. liter
Gælder til lørdag
Nyt i denne uge
45 kr
Illustration: øl og vin
Freixenet Legero Mousserende alkoholfri vin
60,00 kr pr. liter
Gælder til lørdag
Nyt i denne uge
45 kr
Illustration: øl og vin
Grande Alberone Italiensk rød- eller hvidvin, 75 cl
73,33 kr pr. liter
Gælder til lørdag
Nyt i denne uge
55 kr
Illustration: øl og vin
Sant Thias Østrigsk rød- eller hvidvin, 75 cl
73,33 kr pr. liter
Gælder til lørdag
Nyt i denne uge
55 kr
Illustration: øl og vin
Celebrities Spansk rød- eller hvidvin, 75 cl
86,67 kr pr. liter
Gælder til lørdag
Nyt i denne uge
65 kr
Illustration: grønt
REMA 1000 smoothie eller majssnacks
55,56 kr pr. kg
Gælder til lørdag
Nyt i denne uge
5 kr
Illustration: fisk
REMA 1000 Tun i olie eller vand
64,37 kr pr. kg
Gælder til lørdag
Nyt i denne uge
28 kr

Rema 1000s 25 butikker i Tårnby

Rema 1000 Kastrup, Tårnby, KongelundsvejKongelundsvej 364, Tårnby, 2770 KastrupÅben til 21:452,7 kmRema 1000 København S, Amager, Ørestad SydAsger Jorns Allé 12, 2300 København SÅben til 21:453,1 kmRema 1000 Kastrup, PræstefælledvejPræstefælledvej 22, Tårnby, 2770 KastrupÅben til 21:454,4 kmRema 1000 København S, Amager, Ørestad CityØrestads Boulevard 58, 2300 København SÅben til 21:454,8 kmRema 1000 Hvidovre, HvidovrevejHvidovrevej 344, 2650 HvidovreÅben til 21:456,5 kmRema 1000 København S, WillumsvejWillumsvej 2, 2300 København SÅben til 21:456,5 kmRema 1000 København S, RundholtsvejRundholtsvej 6, 2300 København SÅben til 21:456,6 kmRema 1000 København S, KastrupvejKastrupvej 135, 2300 København SÅben til 21:457,4 kmRema 1000 København S, AmagerbrogadeParmagade 2A, 2300 København SÅben til 21:457,4 kmRema 1000 Valby MaskinfabrikPakkerivej 19, Valby Maskinfabrik, 2500 ValbyÅben til 21:457,7 kmRema 1000 København S, TingvejTingvej 2, 2300 København SÅben til 21:458 kmRema 1000 København S, Bryggens BastionNjalsgade 207, Bryggens Bastion, 2300 København SÅben til 21:458 kmRema 1000 Hvidovre, KettevejKettevej 10, 2650 HvidovreÅben til 228 kmRema 1000 København S, ØresundsvejØresundsvej 23, 2300 København SÅben til 21:458,1 kmRema 1000 København V, RejsbygadeRejsbygade 8, 1759 København V8,2 kmRema 1000 ValbySøndre Fasanvej 92, 2500 ValbyÅben til 21:458,3 kmRema 1000 København S, MessinavejMessinavej 2, 2300 København SÅben til 21:458,5 kmRema 1000 Brøndby StrandBrøndby Strand Centrum 42, 2660 Brøndby StrandÅben til 21:458,6 kmRema 1000 København S, Amager StrandvejAmager Strandvej 108, 2300 København SÅben til 21:458,9 kmRema 1000 København V, HammerichsgadeHammerichsgade 1, 1611 København VÅben til 21:459 kmRema 1000 Hvidovre, GrønnebroKløverprisvej 2, 2650 HvidovreÅben til 21:459,1 kmRema 1000 Frederiksberg, SmallegadeSmallegade 14-18, 2000 FrederiksbergÅben til 229,4 kmRema 1000 Frederiksberg, Rosenørns AlléRosenørns Allé 31, 1970 FrederiksbergÅben til 229,7 kmRema 1000 Frederiksberg, FinsensvejFinsensvej 17, 2000 FrederiksbergÅben til 21:459,8 kmRema 1000 København K, GothersgadeGothersgade 52, 1123 København KÅben til 21:459,9 km

Mere fra Rema 1000 og Tårnby

Rema 1000 i nabobyerne

Varer med egen side hos Rema 1000